+90 (224) 443 32 08 •

HAKKIMIZDA

Mikro Kauçuk'a Hoşgeldiniz..

Firmamız,Faaliyet alanlarımız ve Hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm faaliyetlerimizi, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili yasal kanunlar ve Mikro Kauçuk Kalite Politikası çerçevesinde sürdürmekteyiz. Bu konuda başarımızın artması için, her düzeydeki çalışanımızı bilinçlendirir ve sürekliliğini sağlamak adına gerekli eğitimleri almasını sağlarız.

Ana hedefimiz ; Tüm çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması adına konuyla ilgili yasaların ve dünya standartlarının gerektirdiği en sağlıklı ve en güvenli çalışma ortamını sağlayarak,bu ortamı kalıcı kılıp daimi kaliteli üretim hedefimize sadık kalarak şirketimizi sürekli geliştirmekdir.

Mikro Kauçuk olarak; her nevi sızdırmazlık ekipmanları, Kauçuk, O-ring, Keçe, Fitil, Salmastra, Tekstil, Otomotiv, Medikal, Gıda Sektörlerinde ve birçok özel üretim durumlarında, tecrübelerimiz ve araştırmacılığımızla siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Üretim Alanında Mikro Kauçuk

Firmamız ayrıca Talaşlı imalat, Makina ve raylı sistem üretimi, satış ve pazarlamasında faaliyet göstermektedir. Sızdırmazlık ekipmanların da ki bilgi ve tecrübemiz, makine sektöründe bize artı bir değer ve başarı kazandırarak, müşterilerimize kaliteli ürün sunmamızı sağlamaktadır.

Yaptığımız çalışmalara Standart bakım ürünleri ve yeni projeler, problemli bölgelerde Arge ve öneri kapsamında yoğun ve başarılı çalışmalar sürdürmekteyiz. Makine bakımları, otomasyon hatları, kontrol ve test aparatları, taşıma sistemleri, paslanmaz yedek parçalar ve tasarımlar, pleksiglas, konveyör, aparat, gibi ürün gruplarını örnek gösterebiliriz.

Hedefimiz; müşteri ihtiyaçlarını en iyi şeklide anlayarak uygun ve kaliteli çözümü zamanında sunmaktır.

Bizimle İletişime Geçin !

Mikro Kauçuk İrtibat

Tüm Görüş,Öneri ve Şikayetleriniz ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Muhasebe Departmanı

Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


Satış Departmanı

Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


QS

Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.